Grundig Sonoclock 3100 radio sat FM UKW, Bluetooth®, USB funkcija alarma crna
- Kataloški br:
- 3462561 - 62
- Oznaka:
- GPR1240
- EAN:
- 4013833069461
- Kataloški br:
- 3462561 - 62
- Oznaka:
- GPR1240
- EAN:
- 4013833069461
Grundig Sonoclock 3100 radio sat FM UKW, Bluetooth®, USB funkcija alarma crna
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radio sat |
| Radio prijemnik | FM |
| Funkcije | UKW Bluetooth® USB |
| Određene značajke | funkcija alarma |
| dim. | (Š x V x D) 200 x 120 x 65 mm |
| Sučelje (ulaz) | USB Bluetooth |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Težina | 610 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Izvedba | Digitalni budilnik |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





