GW Instek ASR-2100 laboratorijsko napajanje, podesivo 0.1 - 500 V 10 mA 1000 W Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 2865798 - 62
- Oznaka:
- 01SR210120GT
- EAN:
- 4713008678329
- Kataloški br:
- 2865798 - 62
- Oznaka:
- 01SR210120GT
- EAN:
- 4713008678329
GW Instek ASR-2100 laboratorijsko napajanje, podesivo 0.1 - 500 V 10 mA 1000 W Broj izlaza 1 x
13,405.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0.1 - 500 V / 10 mA
- 1000 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | ASR-2100 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 1000 W |
| dim. | (D x Š x V) 480 x 285 x 124 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 240 V/AC |
| Težina | 11.5 kg |
| Izlazni napon (max.) | 500 V |
| Izlazni napon (min.) | 0.1 V |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Izlazna struja (min.) | 10 mA |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 124 mm |
| Dužina | 480 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Programabilni AC/DC izvor napajanja
- Izlazna snaga: AC 0 - 350 Vrms, DC 0 - ± 500 V
- Izlazna frekvencija do 999,9 Hz
- DC izlaz (100% nazivne snage)
- Izlazna snaga: 1000VA
- Stavke mjerenja: Vrms, Vavg, Vpeak, Irmen, IpkH, Iavg, Ipeak, P, S, Q, PF, CF.
- Analiza harmonika napona i struje (THDv, THDi)
- Podešeni fazni kut za izlaz
- Uključeno, Isključeno
- funkcija daljinskog očitavanja
- OVP, OCP, OPP, OTP, AC detekcija grešaka i alarm greške ventilatora
- Sučelje: USB, LAN (zadano), RS-232 + GPIB (opcija)
- Ugrađeni vanjski upravljački ulazi i vanjski signalni ulaz
- Ugrađena kontrola izlaznog releja
- Funkcija pamćenja (do 10 rečenica)
- Funkcija slijeda i simulacije (do 10 rečenica)
- Podržava funkciju proizvoljnog valnog oblika
- Ugrađeni web poslužitelj
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





