Hama Safe Auto M1200 uništavač dokumenata 125 list 4 x 20 mm P-4 25 l Uništava također kreditne kartice
- Kataloški br:
- 3553528 - 62
- Oznaka:
- 50591
- EAN:
- 4007249505910
- Kataloški br:
- 3553528 - 62
- Oznaka:
- 50591
- EAN:
- 4007249505910
Hama Safe Auto M1200 uništavač dokumenata 125 list 4 x 20 mm P-4 25 l Uništava također kreditne kartice
925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna mikro drobilica, radna širina: 22,5 cm
- Usitnjivači papira - usitnjivači papira sa spajalicama - usitnjivači kreditnih kartica
- Kapacitet shreddera: 120 listova
- Volumen košare: 25 l 60 dB
- Potrošnja energije (standardni rad): 80 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Klasa zaštite | Klasa zaštite 3 (vrlo veliki zahtjevi za posebno tajne podatke) |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Veličina komadića/veličina trake | 4 x 20 mm |
| Broj stranica (maks.) | 125 list |
| Prikupna posuda | 25 l |
| Uništava također | kreditne kartice |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 523 mm |
| Dubina | 260 mm |
| Boja | crna |
| Pogonski napon | 230 V |
| dim. | (Š x V x D) 370 x 523 x 260 mm |
| Maks. radna buka | 60 dB |
| Potrošnja struje u pogonu | 80 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| 1 Stück(e) | |
| 22.5 cm | |
| ne | |
| da | |
| 22.5 cm | |
| da | |
| ne | |
| 120 Blätter | |
| da | |
| 2200 mm/min | |
| da | |
| 25 l | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 80 g/m² |
Opis
Opis
Usitnjivač papira s mikrorezom i automatskim uvlačenjem papira za do 120 listova papira DIN A4 formata (80 g/m²), također usitnjava plastične kartice
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Usitnjivač papira s mikrorezom i automatskim uvlačenjem papira za do 120 listova papira DIN A4 formata (80 g/m²), također usitnjava plastične kartice
- Moguće istovremeno automatsko i ručno uvlačenje papira
- Za do 5 listova papira DIN A4 formata (80 g/m²) u ručnom načinu rada, također uništava plastične kartice pri ručnom uvlačenju papira.
- Papir sa spajalicama može se usitnjavati i u automatskim i u ručnim ulagačima papira.
- 60 minuta neprekidnog uništavanja u automatskom načinu rada
- Funkcija automatskog pokretanja/zaustavljanja: Rezački valjci se automatski pokreću čim se materijal koji se usitnjava unese i zaustavljaju se čim je proces usitnjavanja završen.
- funkcija automatskog preokretanja u slučaju zaglavljivanja papira
- Uključuje izvlačnu košaru za smeće (25 litara) s prozorčićem za gledanje
- S kotačima za lakše premještanje
- Funkcijska LED lampica "Spremnik pun"
- Funkcija LED-a "Pregrijavanje"
- Funkcijska LED "Napajanje"
Opseg isporuke
- Usitnjivač dokumenata "Safe Auto M1200"
- Košara od 25 litara
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





