Hama USB-ključ 16GB Elatio,USB2.0 104394
- Kataloški br:
- 415982 - 62
- Oznaka:
- 104394
- EAN:
- 4047443101228
- Kataloški br:
- 415982 - 62
- Oznaka:
- 104394
- EAN:
- 4047443101228
Hama USB-ključ 16GB Elatio,USB2.0 104394
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, dubina | 49 mm |
| brzina prijenosa (čitanje) | 6 MB/s |
| Vrsta medija za pohranu (kategorizacija) | USB Stick |
| brzina prijenosa (pisanje) | 6 MB/s |
| Sučelje (računala/multimedija) | USB 2.0 |
| kapacitet pohrane | 16 GB |
| Dimenzija proizvoda, visina | 8 mm |
| boja | Crna |
| Dimenzija proizvoda, širina | 18 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





