HD-SAT-prijemnik Dyon Icarus funkcija snimanja, Front-USB, CI+ utor broj tunera=
- Kataloški br:
- 943590 - 62
- Oznaka:
- D840008
- EAN:
- 4260087123269
- Kataloški br:
- 943590 - 62
- Oznaka:
- D840008
- EAN:
- 4260087123269
HD-SAT-prijemnik Dyon Icarus funkcija snimanja, Front-USB, CI+ utor broj tunera=
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| broj prijemnika | 1 |
| Sučelja: CI + utor | 1 x |
| Određene značajke TV prijemnik |
Funkcija snimanja Prednji USB CI + utor |
| Težina | 770 g |
| Sučelje: USB | 1 x |
| mjesta za pohranu | 4000 |
| Dimenzija proizvoda, širina | 260 mm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 40 mm |
| Vrsta TV prijemnika (kategorizacija) | HD SAT prijemnik |
| Sučelje: CI utor | 0 x |
| Sučelje: čitač kartica | 0 x |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 160 mm |
| broj SCART priključaka | 1 |
| Sučelje (računala/multimedija) |
HDMI™ SCART USB Digitalni audio izlaz (koaksijalni) Cinch (Video) CI+ Utor |
| boja | Crna |
| WLAN (TV) | ne |
| broj CI-utora | 0/1 |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Funkcija snimanja (LOV) | putem USB-a |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





