Helikopter Reely Beginner Falcon V2 RC RtF 400er
- Kataloški br:
- 1348598 - 62
- EAN:
- 4016138980615
- Kataloški br:
- 1348598 - 62
- EAN:
- 4016138980615
Helikopter Reely Beginner Falcon V2 RC RtF 400er
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, visina | 220 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 110 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 610 mm |
| Helikopter - veličina | Serija 400 |
| Izvedba modela | RtF |
| Promjer glavnog rotora | 550 mm |
| Repni rotor- promjer | 155 mm |
| Težina | 516 g |
| Vrsta izgradnje modela (kategorizacija) | RC helikopter |
| upravljanje | Nagib, Zarez, Bočno pomicanje, Heck (obrtanje u lijevo i desno), Skretanje, Žiroskopom |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Helikopter Reely Beginner Falcon V2 RC RtF 400er
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





