HellermannTyton EVO7iSP-MET/PL-BU Kliješta za kabelske vezice EVO7i SP plavo-crna boja
- Kataloški br:
- 3208435 - 62
- Oznaka:
- 110-77002
- EAN:
- 4031026621784
- Kataloški br:
- 3208435 - 62
- Oznaka:
- 110-77002
- EAN:
- 4031026621784
HellermannTyton EVO7iSP-MET/PL-BU Kliješta za kabelske vezice EVO7i SP plavo-crna boja
1,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plavo-crna boja |
| Posebne značajke | za plastične kabelske vezice |
| Tip | EVO7iSP-MET/PL-BU |
| Širina kabelske vezice (maks.) | 4.80 mm |
| Širina kabelske vezice (min.) | 2.50 mm |
| Maks. snaga povezivanja | 1.5 mm |
| Težina | 279 g |
| Vrsta proizvoda | kliješta za kabelske vezice |
Opis
Opis
HellermannTytonov industrijski mehanički ručni alat EVO 7i ergonomski je dizajniran kako bi smanjio rizik od ponavljajućih ozljeda naprezanja za operatera, dok istovremeno povećava produktivnost. Tehnologija Tension/Lock/Cut modela EVO 7i pruža performanse, sigurnost i udobnost za operatera. Kalibrirani uređaj za zatezanje osigurava ravnomjernu napetost snopa žice prije rezanja u ravnini.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Za plastične trake između 2,5 i 4,8 mm
- Precizno podešavanje uz malo truda zahvaljujući TLC tehnologiji
- Praktično podešavanje sile povlačenja
- Ručka koja ne klizi za sigurno držanje
- Dugo, usko prednje područje za uske prostore za ugradnju
- Lagano plastično kućište ojačano staklenim vlaknima
- Vrlo nisko održavanje
Opseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





