HellermannTyton EVO9iSP-MET/PL-BU Kliješta za kabelske vezice EVO9i SP plavo-siva boja
- Kataloški br:
- 3208437 - 62
- Oznaka:
- 110-88002
- EAN:
- 4031026621838
- Kataloški br:
- 3208437 - 62
- Oznaka:
- 110-88002
- EAN:
- 4031026621838
HellermannTyton EVO9iSP-MET/PL-BU Kliješta za kabelske vezice EVO9i SP plavo-siva boja
1,395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plavo-siva boja |
| Posebne značajke | za plastične kabelske vezice |
| Tip | EVO9iSP-MET/PL-BU |
| Širina kabelske vezice (maks.) | 13.50 mm |
| Širina kabelske vezice (min.) | 4.60 mm |
| Maks. snaga povezivanja | 2 mm |
| Težina | 369 g |
| Vrsta proizvoda | kliješta za kabelske vezice |
Opis
Opis
Industrijski mehanički ručni alat HellermannTyton EVO9i alati za obradu ergonomski su dizajnirani kako bi smanjili rizik od ozljeda korisnika uz povećanje produktivnosti. EVO9i TLC tehnologija pruža performanse, sigurnost i udobnost za operatere.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Za plastične trake između 4,6 i 13,5 mm
- Kraća udaljenost zahvata, posebno za ženske ruke
- Precizno podešavanje uz malo truda zahvaljujući TLC tehnologiji
- Praktično podešavanje sile povlačenja
- Ručka koja ne klizi za sigurno držanje
- Dugo, usko prednje područje za uske prostore za ugradnju
- Lagano plastično kućište ojačano staklenim vlaknima
- Vrlo nisko održavanje
Opseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





