HELU 908529-100 TY523M-PDT vezice 92 mm 2.4 mm plava boja detektibilan 100 St.
- Kataloški br:
- 2826232 - 62
- Oznaka:
- 908529-100
- Kataloški br:
- 2826232 - 62
- Oznaka:
- 908529-100
HELU 908529-100 TY523M-PDT vezice 92 mm 2.4 mm plava boja detektibilan 100 St.
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š) 92 mm x 2.4 mm |
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 100 St. |
| Boja | plava boja |
| Duljina kabelske vezice | 92 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.4 mm |
| Određene značajke kabelskih vezica | detektibilan |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | polipropilen |
| Maks. Ø snop | 16 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 908529-100 |
| Minimalna sila držanja | 80 N |
| Širina | 2.4 mm |
| Dužina | 92 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TY523M-PDT |
Opis
Opis
Zapaljivost prema UL 94: V2. Vezice za kabele koje se mogu otkriti. Može se otkriti detektorima metala koji su dovoljno osjetljivi da otkriju željeznu kuglu promjera 1,5 mm. Može se otkriti rendgenskim aparatima. Lako vizualno prepoznavanje zahvaljujući plavoj boji. Pomaže vašoj tvrtki u implementaciji HACCP EU direktive. Za korištenje u tekućim procesnim okruženjima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





