Helukabel JZ-500 kontrolni vod 6 G 0.75 mm² siva (RAL 7001) 10037-500 500 m
- Kataloški br:
- 1562876 - 62
- Oznaka:
- 10037-500
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 1562876 - 62
- Oznaka:
- 10037-500
- EAN:
- 2.05E+12
Helukabel JZ-500 kontrolni vod 6 G 0.75 mm² siva (RAL 7001) 10037-500 500 m
2,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | JZ-500 |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 6 G 0.75 mm² |
| Boja | siva (RAL 7001) |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Sposobnost vučnog kabla | ne |
| Bez halogena | ne |
| Izolacija | Posebna PVC plastika |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | fleksibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 10037-500 |
| Tip | 10037-500 |
| Material (detalji) | PVC |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 7.70 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Kodirano prema brojevima | da |
| Broj žica | 6 G |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Goli bakreni pramen, na BS 6360 cl.5, IEC 60228 cl.251 |
| Ispitni napon | 4000 V |
| Žičani identifikacijski kod | DIN VDE 0539 |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Podaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





