HighPower LED-Spot zelena 1 W 130 lm 45 ° 3.6 V Signal Construct QAUR1521L030
- Kataloški br:
- 779443 - 62
- Oznaka:
- QAUR1521L030
- EAN:
- 2050001828446
- Kataloški br:
- 779443 - 62
- Oznaka:
- QAUR1521L030
- EAN:
- 2050001828446
HighPower LED-Spot zelena 1 W 130 lm 45 ° 3.6 V Signal Construct QAUR1521L030
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Zelena |
| Dimenzija proizvoda, visina | 17 mm |
| Dimenzije | 38 mm |
| Dužina priključnog kabla | 30 cm |
| Kut zračenja | 45 ° |
| Napon U(F) | 3.6 V |
| Priključak (komponente) | Pletenica |
| Snaga | 1 W |
| Struja I(F) | 350 mA |
| Svjetlosni tok (phi) | 130 lm |
| Vrsta svjetla (komponente) (kategorizacija) | High Power LED Spot |
Opis
Opis
Opseg isporuke
HighPower LED-Spot zelena 1 W 130 lm 45 ° 3.6 V Signal Construct QAUR1521L030
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





