HiKOKI RH650VLAZ RH650V puhalo na vrući zrak 2000 W
- Kataloški br:
- 3524182 - 62
- Oznaka:
- RH650VLAZ
- EAN:
- 4966376278596
- Kataloški br:
- 3524182 - 62
- Oznaka:
- RH650VLAZ
- EAN:
- 4966376278596
HiKOKI RH650VLAZ RH650V puhalo na vrući zrak 2000 W
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | puhalo na vrući zrak |
| Podešavanje temperature | 50 - 650 °C |
| Snaga | 2000 W |
| Radni napon | 230 V |
| Širina | 85 mm |
| Težina | 0.79 kg |
| Količina zraka | 250 - 500 l/min |
| Dužina | 245 mm |
Opis
Opis
· Visoka temperatura do 650 °C s brzim postizanjem temperature za zahtjevne primjene.
· Beskonačno podesiva temperatura i protok zraka za precizne postavke.
· Veliki LCD zaslon s izravnim informacijama o temperaturi i volumenu zraka.
· Zaštita od pregrijavanja za neprekidan rad i dugi vijek trajanja alata.
· Kompaktan i lagan dizajn za rad bez umora.
· S konstantnom kontrolom tlaka (CHC) za kontinuirani rad bez pregrijavanja ili preopterećenja.
· Uključuje set mlaznica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- mlaznica (okrugla)
- mlaznica (ravna)
- Mlaznica (zakrivljena površina)
- Mlaznica (zaštita stakla)
- Strugalica (s drškom)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





