Holzmann Maschinen WEWA2130 radna tezga Boja proizvođača: crvena, antracitna boja
- Kataloški br:
- 3210687 - 62
- Oznaka:
- WEWA2130
- EAN:
- 9120058378553
- Kataloški br:
- 3210687 - 62
- Oznaka:
- WEWA2130
- EAN:
- 9120058378553
Holzmann Maschinen WEWA2130 radna tezga Boja proizvođača: crvena, antracitna boja
3,305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radionička kolica s puno prostora za pohranu i mogućnosti pohranjivanja te ukupnom nosivošću od 950 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 2210 x 490 x 1438 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crvena antracitna boja |
| Visina | 1438 mm |
| Dužina | 2210 mm |
| Širina | 490 mm |
| Broj pretinaca | 10 |
| Posebne značajke | mobilna |
| Teret (Ladica) | 25 kg |
| Opterećenje (maks.) | 950 kg |
| Težina | 157 kg |
| Vrsta proizvoda | radna tezga |
Opis
Opis
10 ladica
3 komada 530 x 415 x 80 nosivosti 25 kg
3 komada 930 x 415 x 80 nosivosti 25 kg
2 komada 530 x 415 x 145 nosivosti 35 kg
2 komada 930 x 415 x 145 nosivosti 35 kg
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 6 kotačića, od kojih su 4 okretna i 2 fiksna s parkirnim kočnicama
- Velika radna ploča od gumenog drveta 2115 x 470 x 25 mm
- Perforirani zid i oslonac okretni
Opseg isporuke
- 10 komada malih spremnika (165 x 105 x 75 mm)
- 4 komada velikih posuda (240 x 150 x 125 mm)
- Pakiranje od 30 kuka za perforirani zid
- Gumene prostirke u trgovini (debljine 3 mm)
Komentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





