HP 2UX23AA#ABB 4 ulaza USB 3.0 Hub Sa USB-C utikačem Crna
- Kataloški br:
- 1665674 - 62
- Oznaka:
- 38771
- EAN:
- 192018097742
- Kataloški br:
- 1665674 - 62
- Oznaka:
- 38771
- EAN:
- 192018097742
HP 2UX23AA#ABB 4 ulaza USB 3.0 Hub Sa USB-C utikačem Crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Broj izlaza | 4 x |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 15 cm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 3 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 10 cm |
| Izlazno sučelje (računala/multimedija) | USB 3.0 (matična ploča) |
| Napajanje (LOV) | putem USB-a |
| Određene značajke prekidača/releja | Sa USB-C utikačem |
| Težina | 74 g |
| Vrsta proizvoda | USB 3.0 Hub |
Opis
Opis
Povećajte svestranost prijenosnog računala dodavanjem 4 dodatna USB priključka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





