HP Etui za prijenosno računalo HP Carry Sleeve - Notebook-Hülle - 35.56 ATT.FX.FITS4_MAXIMUM_INCH: 35,6 cm (14") Zlatna, Crna
- Kataloški br:
- 1837085 - 62
- Oznaka:
- 3XD33AA#ABB
- EAN:
- 192545241878
- Kataloški br:
- 1837085 - 62
- Oznaka:
- 3XD33AA#ABB
- EAN:
- 192545241878
HP Etui za prijenosno računalo HP Carry Sleeve - Notebook-Hülle - 35.56 ATT.FX.FITS4_MAXIMUM_INCH: 35,6 cm (14") Zlatna, Crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Zlatna, Crna |
| Izvedba torbi | Navlaka |
| Materijal (LOV) | Neopren |
| Pogodno za p | 35,6 cm (14") |
| Težina | 270 g |
| Unutaršnja dubina | 35 mm |
| Unutaršnja visina | 270 mm |
| Unutaršnja širina | 365 mm |
| Vrsta proizvoda | Etui za prijenosno računalo |
Opis
Opis
HP 14-inčni rukav za nošenje s crnim / zlatnim. Vrsta kućišta: Navlaka za prijenosno računalo, Maksimalni promjer zaslona: 35,6 cm (14 inča), Ručka za nošenje. Težina: 270 g. Boja proizvoda: crna, zlatna
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





