HP Z24q G3 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Di
- Kataloški br:
- 3013826 - 62
- Oznaka:
- 4Q8N4AA#ABB
- EAN:
- 196188122938
- Kataloški br:
- 3013826 - 62
- Oznaka:
- 4Q8N4AA#ABB
- EAN:
- 196188122938
HP Z24q G3 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Di
935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 60.5 cm (23.8 palac) QHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB 3.1;nagibni, VESA nosač 100 x 100 mm, Kensington brava, podesiva visina, okreće se na format portreta (pivot), okretni, filter plave svjetlosti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| frekvencija slike | 90 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 10000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 123 |
| Razmak piksela | 0.21 mm |
| Temperatura boje | 6500 K |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB 3.1 |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 4 x |
| Određene značajke | nagibni VESA nosač 100 x 100 mm Kensington brava podesiva visina okreće se na format portreta (pivot) okretni filter plave svjetlosti |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 180 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 538 mm |
| Visina | 489 mm |
| Dubina | 195 mm |
| Težina | 4.8 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 538 x 489 x 195 mm |
| OSD jezici | Njemački Engleski Francuski Talijanski Portugalski Ruski Španjolski Nizozemski Kineski Japanski |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 20 kWh/godišnje |
| Potrošnja struje u pogonu | 34 W |
Opis
Opis
Z24q G3 nudi profesionalne boje i dizajn optimiziran za rad u uredu ili na mjestima mješovite namjene. Oživite svoje ideje uz vodeću točnost boja u industriji i HDR 400 ili iskoristite QHD zaslon od 60,5 cm (23,8 inča) s gustinom piksela - savršen za stvaranje sadržaja s bilo kojeg mjesta.
Zaslon i stvarnost sada su jedno
Možete imati potpuno povjerenje da su boje koje vidite na vašem zaslonu realne, zahvaljujući Z by HP-ovoj točnosti boja svjetske klase koja ispunjava sva vaša očekivanja. Ekran vam nudi sve spektre boja koje najčešće koristite u svojim kreacijama. Tako ćete imati sve nijanse i tonove koji su vam potrebni za stvaranje weba, fotografije i videa na Mac® ili PC-u. Postignite nove razine realizma uz HDR 400 za dublje crne i bjelije bijele.
Zadivljujuća pozornost posvećena detaljima. Bolja izvedba.
Realistično uživajte u svakom pikselu i svakom pokretu u oštroj QHD rezoluciji i brzoj stopi osvježavanja od 90 Hz. Krećite se tijekom rada uz visoku razlučivost i glatko pomicanje, klikanje i kontrolu u sustavima Windows 11 i Adobe®.
Proširite svoj zaslon
Napokon je tu zaslon koji nije ni na koji način inferioran vama u smislu domišljatosti. Držite svoj stol bez nereda i pojednostavite svoje virtualne sastanke lančanim povezivanjem vašeg HP Z24m G3 zaslona sa samo jednim kabelom. Dva monitora sa svojim posebno tankim dizajnom od ruba do ruba savršeno se nadopunjuju, povećavaju prostor na zaslonu i nude prvoklasne integrirane konferencijske funkcije.
Dizajnirano da ostanete na pravom putu
Podržite svoj tijek rada sa zaslonom koji vas podržava. Ergonomija u 4 smjera osigurava zdrav, opušten položaj za vrat i leđa tijekom cijelog dana. HP Eye Ease, uvijek uključen filtar koji smanjuje plavu svjetlost, ugodan je za oči bez ugrožavanja točnosti boja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zaslon i stvarnost sada su jedno
Možete imati potpuno povjerenje da su boje koje vidite na vašem zaslonu realne, zahvaljujući Z by HP-ovoj točnosti boja svjetske klase koja ispunjava sva vaša očekivanja. Ekran vam nudi sve spektre boja koje najčešće koristite u svojim kreacijama. Tako ćete imati sve nijanse i tonove koji su vam potrebni za stvaranje weba, fotografije i videa na Mac® ili PC-u. Postignite nove razine realizma uz HDR 400 za dublje crne i bjelije bijele.
Zadivljujuća pozornost posvećena detaljima. Bolja izvedba.
Realistično uživajte u svakom pikselu i svakom pokretu u oštroj QHD rezoluciji i brzoj stopi osvježavanja od 90 Hz. Krećite se tijekom rada uz visoku razlučivost i glatko pomicanje, klikanje i kontrolu u sustavima Windows 11 i Adobe®.
Proširite svoj zaslon
Napokon je tu zaslon koji nije ni na koji način inferioran vama u smislu domišljatosti. Držite svoj stol bez nereda i pojednostavite svoje virtualne sastanke lančanim povezivanjem vašeg HP Z24m G3 zaslona sa samo jednim kabelom. Dva monitora sa svojim posebno tankim dizajnom od ruba do ruba savršeno se nadopunjuju, povećavaju prostor na zaslonu i nude prvoklasne integrirane konferencijske funkcije.
Dizajnirano da ostanete na pravom putu
Podržite svoj tijek rada sa zaslonom koji vas podržava. Ergonomija u 4 smjera osigurava zdrav, opušten položaj za vrat i leđa tijekom cijelog dana. HP Eye Ease, uvijek uključen filtar koji smanjuje plavu svjetlost, ugodan je za oči bez ugrožavanja točnosti boja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Svaki HP Z zaslon podvrgava se kalibraciji boja i testiranju u tvornici kako bi se postigla Delta E manja od 2, čineći razlike u boji gotovo neprimjetljivima ljudskom oku.
- Koristite spektre boja koje najčešće koristite za svoje kreacije. 99% sRGB za web, 90% P3 za fotografije i BT.709 za HD video.
- Uz svjetlinu od 400 nita, uvijek možete potpuno jasno vidjeti sadržaj svog zaslona - bilo na suncu, ispred svijetlog prozora ili pod umjetnim svjetlom.
- Uživajte u dubljim crnim, bjeljim bijelim i bogatijim bojama uz HDR 400, dostižući nove razine realizma.
- Zahvaljujući oštrini QHD-a, vidjet ćete dvostruko više detalja na svom zaslonu dijagonale 60,5 cm (23,8 inča).
- Proširite svoj zaslon s DisplayPort 1.4 i povežite do 3 QHD zaslona.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)





