IC za prikupljanje podataka - Touch-Screen kontroler Texas Instruments 12 bitni 1.4x4 tipkovnica TQFP-64
- Kataloški br:
- 1186277 - 62
- Oznaka:
- TSC2301IPAG
- EAN:
- 2050002046337
- Kataloški br:
- 1186277 - 62
- Oznaka:
- TSC2301IPAG
- EAN:
- 2050002046337
IC za prikupljanje podataka - Touch-Screen kontroler Texas Instruments 12 bitni 1.4x4 tipkovnica TQFP-64
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| ATT.NUM.INTERFACES_SAMPLING_RATE | 125 kSp/s |
| Kod proizvođača (dijelovi) | TID |
| Kućište (poluvodiča) | TQFP-64 |
| Opskrba naponom maks. | 3.6 V |
| Opskrba naponom min. | 2.7 V |
| Proizvođač | Texas Instruments |
| Radna temperatura (maks.) (num) | +85 °C |
| Radna temperatura (min.) (broj) | -40 °C |
| Rezolucija | 12 Bit |
| Sučelja (uređaji) | SPI™ |
| Tip (tip proizvođača) | TSC2301IPAG |
| Vrsta montaže | Površinska ugradnja |
Opis
Opis
Opseg isporuke
IC za prikupljanje podataka - Touch-Screen kontroler Texas Instruments 12 bitni 1.4x4 tipkovnica TQFP-64
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





