Idec CW4K-2AE20 CW Series prekidač s ključem 300 V 10 A 2 x 45 ° IP65, IP66 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395403 - 62
- Oznaka:
- CW4K-2AE20
- Kataloški br:
- 3395403 - 62
- Oznaka:
- CW4K-2AE20
Idec CW4K-2AE20 CW Series prekidač s ključem 300 V 10 A 2 x 45 ° IP65, IP66 1 kom.
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prekidač s ključem |
| Boja kućišta/gumba | crna |
| Kut prebacivanja | 2 x 45 ° |
| Pozicije prebacivanja | 2 |
| Materijal | poliamid |
| Kontaktni materijal | srebro |
| Priključak | vijak |
| Sklopni napon | 300 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 41.4 mm |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 71.4 mm |
| Promjer | 28 mm |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 100.000 misija |
| Električni vijek trajanja | najmanje 50.000 misija |
| Vrsta zaštite | IP65 IP66 |
| Tip | CW Series |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x V) 28 mm x 71.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
22 mm ugradbeni prekidač za odabir ključa
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





