Idec FB Series FB2W-211Z (Ø) 22 mm bež boja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395408 - 62
- Oznaka:
- FB2W-211Z
- EAN:
- 2050012109039
- Kataloški br:
- 3395408 - 62
- Oznaka:
- FB2W-211Z
- EAN:
- 2050012109039
Idec FB Series FB2W-211Z (Ø) 22 mm bež boja 1 kom.
78.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
78.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- do 5 rupa
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | polikarbonat |
| Boja | bež boja |
| Promjer | 22 mm |
| dim. | (Ø) 22 mm |
| Pogodno za (detalji) | FB serija |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | FB Series |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Kućište od polikarbonata za FB seriju
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





