Idec signalni toranj LD6A-0DQB LD6A Series 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395445 - 62
- Oznaka:
- LD6A-0DQB
- Kataloški br:
- 3395445 - 62
- Oznaka:
- LD6A-0DQB
Idec signalni toranj LD6A-0DQB LD6A Series 1 kom.
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | signalni toranj |
| Radni napon | 24 V |
| Maks. potrošnja struje | 100 mA |
| Promjer | 70 mm |
| Visina | 218 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| dim. | (Ø x V) 70 mm x 218 mm |
| Boja kućišta | tamnosiva |
| Materijal | ABS |
| Tip | LD6A Series |
| Razvoj buke (maks.) | 90 dB |
| Pogonski napon (detalji) | 24 V AC/DC ±10 % |
| Težina | 140 |
Opis
Opis
Izravna montaža osnovnog modula LED signalnog stupa
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Ne koristiti bez LED modula
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





