Idec trepereći svjetlosni element LD9Z-6ALB-W LD6A Series LED bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395456 - 62
- Oznaka:
- LD9Z-6ALB-W
- Kataloški br:
- 3395456 - 62
- Oznaka:
- LD9Z-6ALB-W
Idec trepereći svjetlosni element LD9Z-6ALB-W LD6A Series LED bijela 1 kom.
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | trepereći svjetlosni element |
| Radni napon | 24 V |
| Maks. potrošnja struje | 100 mA |
| Posebne značajke | LED |
| Frekvencijsko treperenje | 105 Blitze/min |
| Boja kućišta | tamnosiva |
| Boja svjetla | bijela |
| Tip | LD6A Series |
| Pogonski napon (detalji) | 24 V AC/DC ±10 % |
Opis
Opis
LED modul za LD6A
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





