inateck bar kod skener Bluetooth, bežično 1D, 2D LED crna, zelena ručni skener s postoljem
- Kataloški br:
- 3557909 - 62
- Oznaka:
- BCST-42_green
- EAN:
- 4064161500560
- Kataloški br:
- 3557909 - 62
- Oznaka:
- BCST-42_green
- EAN:
- 4064161500560
inateck bar kod skener Bluetooth, bežično 1D, 2D LED crna, zelena ručni skener s postoljem
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zahvaljujući integriranom Bluetooth 5.0 modulu, ovaj Bluetooth skener može se povezati s vašim mobilnim telefonom, tabletom i računalom. Kompatibilan je s Androidom, iOS-om, Windowsom, Mac OS-om, Linuxom, Unixom i Chrome OS-om.
- Čita gotovo sve uobičajene 1D i 2D barkodove s papira i ekrana, uključujući barkodove u boji, invertirane barkodove i GS1 barkodove. Napomena: Za brže dekodiranje, neki rijetko korišteni barkodovi su prema zadanim postavkama onemogućeni; stoga je po potrebi potrebna ručna konfiguracija.
- Za razliku od većine drugih skenera, ovaj uređaj omogućuje izravno upravljanje često korištenim funkcijama putem tipki za brzi pristup, kao što su uparivanje putem Bluetootha/2.4G, ulazak/izlazak iz načina rada inventara i provjera razine baterije.
- 3 načina povezivanja:
- Spaja se na računalo putem priloženog USB kabela za plug-and-play (nije potrebna konfiguracija).
- Veza putem 2,4 GHz USB adaptera za bežični način rada (uparen prema zadanim postavkama).
- Povezivanje putem Bluetootha za korištenje s mobilnim telefonima, tabletima itd. (potrebna ručna konfiguracija).
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bar kod skener |
| Tip | BCST-42_green |
| Oblik | ručni skener s postoljem |
| Tehnologija skeniranja | LED |
| Vrsta crtičnog koda | 1D 2D |
| Prijenos | Bluetooth bežično |
| Boja | crna zelena |
| Razred zaštite | IP43 |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Težina | 79 g |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Podržava aplikacije, SDK, skeniranje prljavih i oštećenih kodova, automatski način skeniranja, način rada inventara, otkrivanje duplikata, prijenos 1-na-više.
- Podržava 1D i 2D barkodove, CMOS
- 3 načina povezivanja: USB, Bluetooth, bežično
- Kapacitet baterije: 1200 mAh
- Kut dekodiranja: Okretanje 360°, Nagib 55°, Skretanje 55° (rotacija/nagib/zakretanje)
- Dimenzije: 11,5 cm * 4,7 cm * 2,7 cm; Težina: 84 g (lagana)
- Signalizacija: Zujalica, indikatorska lampica
- Brzina dekodiranja: 220 puta/s
Opseg isporuke
- 1 x Inateck BCST-42 skener barkodova
- USB kabel
- PE vrećica
- 2.4G adapter
- Silikonska zaštitna futrola
- Uputstva za korištenje
Komentar
Napomena: Kako biste produžili vijek trajanja baterije, isključite uređaj pomoću prekidača za uključivanje/isključivanje s desne strane ako ga nećete koristiti dulje vrijeme.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





