Induktivni senzor Dvije žice Pepperl & Fuchs NCN50-FP-W-P1
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
20 Hz
Izlazi
dvožilni
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal kućišta
PBT
Minimalna temperatura
-25 °C
Radni napon maks.
253 V
Radni napon min.
20 V
Raspon radnog napona
20 - 253 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP68
Tip
NCN50-FP-W-P1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
50 mm
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 50 mm, Ugradnja: ne ispiranje, Preklopna funkcija: NO / NC (NC / NC), Tip izlaza: Dvožični, Radni napon: 20 ... 253 V, radna struja: 5 ... 500 mA, vrsta priključka: priključni pretinac