Induktivni senzor NPN Pepperl & Fuchs NEB22-30GM60-E0
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
150 Hz
Izlazi
NPN
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal kućišta
Mjed
Minimalna temperatura
-25 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
NEB22-30GM60-E0
Udaljenost prebacivanja (maks.)
22 mm
Veza
Kabel
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 22 mm, Ugradnja: kvantno ispiranje, Prekidačka funkcija: NO kontakt (NO), Tip izlaza: NPN, Radni napon: 10 ... 30 V, radna struja: 0 ... 200 mA