Induktivni senzor NPN Pepperl & Fuchs NEN10-12GM50-E0-V1
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
600 Hz
Izlazi
NPN
Maksimalna temperatura
+85 °C
Materijal kućišta
Mjed
Minimalna temperatura
-25 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
NEN10-12GM50-E0-V1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
10 mm
Veza
Utikač
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 10 mm, Ugradnja: ne ispiranje, Prekidačka funkcija: NO (NO), Tip izlaza: NPN, Radni napon: 10 ... 30 V istosmjerna struja, radna struja: 0 ... 200 mA, iznad 70 ° C maks. 150 mA