Induktivni senzor NPN Pepperl & Fuchs NMB8-30GM55-E0-FE
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
10 Hz
Izlazi
NPN
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal kućišta
ne hrđajući Čelik
Minimalna temperatura
-40 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP69K
Tip
NMB8-30GM55-E0-FE
Udaljenost prebacivanja (maks.)
8 mm
Veza
Kabel
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 8 mm, Ugradnja: ispiranje, Preklopna funkcija: NO kontakt (NO), Tip izlaza: NPN, Radni napon: 10 ... 30 V DC, radna struja: ≤ 200 mA