Induktivni senzor PNP Pepperl & Fuchs NMN20-18GH50-E2-V1
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
200 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+85 °C
Materijal kućišta
ne hrđajući Čelik
Minimalna temperatura
-25 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP69K
Tip
NMN20-18GH50-E2-V1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
20 mm
Veza
Utikač
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 20 mm, Ugradnja: ne ispiranje, Prekidačka funkcija: NO kontakt (NO), Tip izlaza: PNP, Radni napon: 10 ... 30 V, radna struja: 0 ... 200 mA