Induktivni senzor PNP Pepperl & Fuchs NRN15-18GS40-E2-V1
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
800 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal kućišta
ne hrđajući Čelik
Minimalna temperatura
-25 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
NRN15-18GS40-E2-V1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
15 mm
Veza
Utikač
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Prekidački razmak: 15 mm, Ugradnja: ne ispiranje, Preklopna funkcija: NO kontakt (NO), Tip izlaza: PNP, Radni napon: 10 ... 30 V istosmjerna struja, radna struja: 0 ... 200 mA