Induktivni senzor PNP Pepperl & Fuchs NRN75-FP-A2-C-P3-V1
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Frekvencija prebacivanja
1 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+50 °C
Materijal kućišta
PBT
Minimalna temperatura
0 °C
Radni napon maks.
30 V
Radni napon min.
10 V
Raspon radnog napona
10 - 30 V
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP68
Tip
NRN75-FP-A2-C-P3-V1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
75 mm
Veza
Utikač
Vrsta proizvoda
Induktivni senzor
Opis
Opis
Radni razmak: 75 mm, ugradnja: ne ispiranje, preklopna funkcija: antivalentno, tip izlaza: PNP, radni napon: 10 ... 30 V istosmjerna struja, radna struja: 0 ... 200 mA