Isabellenhütte SMK-R010-1.0 SMK-R010-1.0 SMD otpornik 10 mΩ SMD 1206 1 W 1 % 50 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
SMK-R010-1.0
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
SMK-R010-1.0
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor10 mΩ
Opterećenje1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ppm/K
Dužina3.05 mm
Širina1.6 mm
Visina0.5 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 3.05 x 1.6 x 0.5 mm
RoHS-konfornoDa
TipSMK-R010-1.0
Vrsta proizvodaSMD otpornik
Opis
Opis
SMD precizni otpornici dizajn 1206 1,0 W serije ISA-PLAN tip Isabellenhütte SMK. Može se koristiti kao otpornik za mjerenje struje, u sklopnim izvorima napajanja, modulima napajanja, pretvaračima frekvencija i upravljačkim uređajima s tolerancijom od 1,0%.