Isabellenhütte SMP-R033-1.0 SMP-R033-1.0 SMD otpornik 33 mΩ SMD 2010 2 W 1 % 50 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
SMP-R033-1.0
Oznaka:
SMP-R033-1.0
Izvedba2010
Otpor33 mΩ
Opterećenje2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ppm/K
Dužina5.08 mm
Širina2.5 mm
Visina0.7 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 5.08 x 2.5 x 0.7 mm