Isabellenhütte SMS-1R00-1.0 SMS-1R00-1.0 SMD otpornik 1 Ω SMD 2512 3 W 1 % 50 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
SMS-1R00-1.0
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
SMS-1R00-1.0
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba2512
Otpor1 Ω
Opterećenje3 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ppm/K
Dužina6.35 mm
Širina3 mm
Visina0.8 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 6.35 x 3 x 0.8 mm
RoHS-konfornoDa
TipSMS-1R00-1.0
Vrsta proizvodaSMD otpornik
Opis
Opis
SMD precizni otpornici tipa 2512 3,0 W tolerancija 1,0% serija ISA-PLAN tip Isabellenhütte SMS. Može se koristiti kao dvožilni otpornik, četverožični spoj na lemnoj podlozi. Idealno prikladan za aplikacije s taktom zbog niske induktivnosti