Isabellenhütte SMT-R010-1.0 SMT-R010-1.0 SMD otpornik 10 mΩ SMD 2817 7 W 1 % 50 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
SMT-R010-1.0
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
SMT-R010-1.0
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba2817
Otpor10 mΩ
Opterećenje7 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ppm/K
Dužina7.1 mm
Visina0.8 mm
Sadržaj1 St.
RoHS-konfornoDa
TipSMT-R010-1.0
Vrsta proizvodaSMD otpornik
Opis
Opis
SMD precizni otpornici tipa 2817 2,0 do 5,0 W tolerancija 1,0% serija ISA-PLAN tip Isabellenhütte SMT. Može se koristiti kao dvožilni otpornik, četverožični spoj na lemnoj podlozi. Idealno prikladan za aplikacije s taktom zbog niske induktivnosti s kapacitetom opterećenja od 5,0 W.