Isabellenhütte VMK-R010-1.0 VMK-R010-1.0 SMD otpornik 10 mΩ SMD 1206 1 W 1 % 20 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
VMK-R010-1.0
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
VMK-R010-1.0
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor10 mΩ
Opterećenje1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/K
Dužina3.05 mm
Širina1.6 mm
Visina0.4 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 3.05 x 1.6 x 0.4 mm
RoHS-konfornoDa
TipVMK-R010-1.0
Vrsta proizvodaSMD otpornik
Opis
Opis
SMD precizni otpornici tipa 1206 1,0 W tolerancija 1,0% serija ISA-PLAN tip Isabellenhütte VMK. Može se koristiti kao mjerni otpornik u sklopnim izvorima napajanja, modulima napajanja, pretvaračima frekvencije, upravljačkim uređajima i za hibridne pogone