Isabellenhütte VMP-R100-1.0U VMP-R100-1.0U SMD otpornik 100 mΩ SMD 2010 2 W 1 % 20 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
VMP-R100-1.0U
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
VMP-R100-1.0U
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba2010
Otpor100 mΩ
Opterećenje2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/K
Dužina5.08 mm
Širina2.5 mm
Visina0.4 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 5.08 x 2.5 x 0.4 mm