Isabellenhütte VMS-R100-1.0 VMS-R100-1.0 SMD otpornik 100 mΩ SMD 2512 3 W 1 % 20 ppm/K 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
VMS-R100-1.0
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
VMS-R100-1.0
EAN:
Nema ean
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba2512
Otpor100 mΩ
Opterećenje3 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/K
Dužina6.35 mm
Širina3 mm
Visina0.4 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 6.35 x 3 x 0.4 mm
RoHS-konfornoDa
TipVMS-R100-1.0
Vrsta proizvodaSMD otpornik
Opis
Opis
SMD precizni otpornici tipa 2512 3,0 W tolerancija 1,0% serija ISA-PLAN tip Isabellenhütte VMS. Može se koristiti kao mjerni otpornik u sklopnim napajanjima, modulima napajanja, pretvaračima frekvencije, upravljačkim uređajima i za hibridne pogone