Joy-it ARD-32U4-USB-C arduino board ATMega32
- Kataloški br:
- 3588331 - 62
- Oznaka:
- ARD-32U4-USB-C
- EAN:
- 4250236830247
- Kataloški br:
- 3588331 - 62
- Oznaka:
- ARD-32U4-USB-C
- EAN:
- 4250236830247
Joy-it ARD-32U4-USB-C arduino board ATMega32
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Procesor | Atmega32u4 |
| Radna memorija | 32 kB |
| Frekvencija takta | 16 MHz |
| Dužina | 34.60 mm |
| Širina | 18.40 mm |
| Visina | 4 mm |
| Vrsta proizvoda | arduino board |
| Prikladno za | Arduino |
| Serija | ATMega32 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





