Joy-it ButtonMatrix4x4 upravljački modul 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451297 - 62
- Oznaka:
- ButtonMatrix4x4
- EAN:
- 4250236830124
- Kataloški br:
- 3451297 - 62
- Oznaka:
- ButtonMatrix4x4
- EAN:
- 4250236830124
Joy-it ButtonMatrix4x4 upravljački modul 1 kom.
10.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 16 tipki (4x4)
- Nazivni napon: 0 do 12 V
- Nazivna struja: 0 do 50 mA
- Konektor: 2,54 mm pin konektor, pod kutom od 90 stupnjeva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | upravljački modul |
| Sučelja | kvadratni utikač |
| min. pogonski napon | 0 V |
| Pogonski napon maks. | 12 V |
| Vrsta alata | pribor |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 55 mm |
| Širina | 40 mm |
| Interni konektori | utikač s vratnicom |
| Težina | 11 g |
Opis
Opis
Matrica tipki 4x4 je kompaktni ulazni modul s ukupno 16 taktilnih tipki raspoređenih u mrežu od četiri reda i četiri stupca. Modul je prikladan za izravno spajanje na mikrokontrolere i, zahvaljujući skeniranju po redovima i stupcima, omogućuje pouzdano ispitivanje svih tipki sa samo osam GPIO-a.
Tipična područja primjene su numerička polja za unos, kontrole izbornika, sustavi pristupa, upravljačke jedinice, kao i prototipne i serijske ugrađene aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Tipična područja primjene su numerička polja za unos, kontrole izbornika, sustavi pristupa, upravljačke jedinice, kao i prototipne i serijske ugrađene aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Matrica gumba
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





