Joy-it Experiment Kit Raspberry Pi® 400 4 GB 4 x 1.8 GHz
- Kataloški br:
- 3431114 - 62
- Oznaka:
- 4.06416E+12
- EAN:
- 4064161483047
- Kataloški br:
- 3431114 - 62
- Oznaka:
- 4.06416E+12
- EAN:
- 4064161483047
Joy-it Experiment Kit Raspberry Pi® 400 4 GB 4 x 1.8 GHz
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sve-u-jednom računalo temeljeno na Raspberry Pi® 4 s elegantnom tipkovnicom (verzija: njemački raspored tipkovnice)
- Uklj. opsežan pribor za vlastite testne postavke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | početni komplet računala s jednom pločom |
| Model | Raspberry Pi® 400 |
| Sustav na čipu | Broadcom 2711 |
| Procesor | ARM Cortex-A72 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Grafički procesor | Broadcom Video Core VI |
| Radna memorija | 4 GB |
| Frekvencija takta | 1.8 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Kapacitet pohrane | 0 GB |
| Interni konektori | GPIO (40-polni) |
| Vanjski priključci | USB-C® (struja) USB 2.0 2x USB 3.0 2x HDMI LAN (10/100/1000) 3,5 mm priključak mikroSD |
| WLAN | b/g/n/ac |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Napajanje | putem USB-a |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja | 3 A |
| Dužina | 285 mm |
| Širina | 122 mm |
| Visina | 22 mm |
Opis
Opis
Raspberry Pi® 400: Računalo i tipkovnica u jednom
S četverojezgrenim 64-bitnim procesorom, 4 GB RAM-a, bežičnim umrežavanjem, dvostrukim izlazom za zaslon i reprodukcijom 4K videa, kao i 40-pinskim GPIO konektorom, Raspberry Pi® 400 je moćno, jednostavno računalo ugrađeno u urednu i prijenosnu tipkovnicu. Podsjeća na bivši Commodore 64 (C64) iz 1980-ih - samo sada sa znatno većom snagom.
Raspberry Pi® 400 uključuje posebno izrađenu ploču temeljenu na Raspberry Pi® 4. Opremljen istim snažnim procesorom, Raspberry Pi® 400 ima posebno dizajnirane hladnjake koji održavaju vaše računalo hladnim i tihim.
GPIO pinovi ostaju dostupni. To znači da je i dalje moguće spajati komponente i izrađivati prototipove vaših projekata.
Pretvarač logičkih razina 5V/3.3V
Ova ploča za pretvaranje logičke razine omogućuje rad uređaja s logičkom razinom od 5 V na 40-pinskom GPIO konektoru Raspberry Pi-ja. Logička razina GPIOS-a može se prebacivati između 3,3 V i 5 V pomoću kratkospojnika.
Osim toga, kada se koristi s Raspberry Pi 400, ova ploča olakšava pristup GPIO priključku.
Komplet GPIO konektora
S ovim kompletom za spajanje/povezivanje možete spojiti Raspberry® Pi s drugim i samostalno sastavljenim pločama.
Osim toga, priloženi GPIO trakasti kabel od 15 cm može se koristiti za produljenje kabela između Raspberry® Pi-ja i svih ploča za proširenje koje su spojene na Raspberryjev GPIO priključak.
Komplet uključuje 1x 40-pinski. GPIO trakasti kabel, 1x mini PCB i 2x konektor.
Komplet za razvoj makete
Komplet alata za izradu maketa idealna je početna točka za provođenje testnih postavki i elektroničkih eksperimenata pomoću mikrokontrolera po vašem izboru.
Priloženi nosač za montažu ima razne rupe za sigurnu montažu najčešćih kontrolera, kao što su Raspberry Pi, Arduino, BBC micro:bit i mnogi drugi (vijci za montažu uključeni su u set).
Uz 830-pinsku (200 za napajanje) ploču i razne kablove za premosnik (uključujući pinove za konfiguriranje kabela kao "muških" ako je potrebno), u isporuci su i kabeli s krokodilskim štipaljkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 1,8 GHz četverojezgreni ARM Cortex-A72 CPU (u usporedbi s 1,5 GHz na Raspberry Pi 4B)
- 4 GB LPDDR4-3200 DRAM-a
- Grafika VideoCore VI (OpenGL ES 3.1, Vulkan)
- 4kp60 HEVC dekodiranje
- Gigabitna LAN mreža (10/100/1000)
- 2x USB 3.0 / 1x USB 2.0
- 2x microHDMI (1x 4kp60 ili 2x 4kp30)
- Napajanje putem USB-C® (5 V @ 3 A)
- Raspberry Pi kompatibilan 40-pinski GPIO konektor
- Kensington Lock kako bi se spriječilo da Pi dobije "noge"
- ugrađeni masivni hladnjak za optimalne performanse
Opseg isporuke
- Raspberry Pi® PI400DE
- Napajanje za Raspberry Pi® (5V / 3A)
- Raspberry Pi® Bookworm operativni sustav (32 GB)
- Joy-it Micro HDMI® kabel (1,5 m)
- Joy-it Logic pretvarač razina 5V/3.3V
- Joy-it GPIO komplet konektora
- Joy-it razvojni komplet za breadboard, uključujući univerzalni modul napajanja
Komentar
Raspberry Pi 400 će se proizvoditi barem do siječnja 2026.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)





