Joy-it NanoV4MC3V arduino board ATMega328
- Kataloški br:
- 3557854 - 62
- Oznaka:
- NanoV4MC3V
- EAN:
- 4250236830148
- Kataloški br:
- 3557854 - 62
- Oznaka:
- NanoV4MC3V
- EAN:
- 4250236830148
Joy-it NanoV4MC3V arduino board ATMega328
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | Arduino Nano |
| Procesor | Atmega328 |
| Frekvencija takta | 8 MHz |
| Kapacitet pohrane | 32 kB |
| Dužina | 47 mm |
| Širina | 18.50 mm |
| Vrsta proizvoda | arduino board |
| Sučelja | I²C SPI™ |
| Serija | ATMega328 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





