Joy-it PC napajanje 350 W ATX 80 plus bronze
- Kataloški br:
- 3557851 - 62
- Oznaka:
- 420H-12
- EAN:
- 4250236830513
- Kataloški br:
- 3557851 - 62
- Oznaka:
- 420H-12
- EAN:
- 4250236830513
Joy-it PC napajanje 350 W ATX 80 plus bronze
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 350 WPCI-Express (6+2-pinski) 1x
- Upravljanje kabelima 80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 350 W |
| Dio mreže | 80 plus bronze |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 85 x 141 mm |
| Dubina | 141 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 1200 g/m |
| 20+4pol. | 1 |
| 4pol. floppy | 1 |
| 4pol. Molex | 1 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 1 |
| 6 + pola Pcle | 1 |
| 5pol. SATA | 3 |
| Izlazna snaga | 0 - 500 W |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| +3,3 V/DC | 21 A |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
Opis
Opis
Ovo svestrano napajanje opremljeno je PCI-Express 6-pinskim 40 cm konektorom, koji pruža pouzdano i stabilno napajanje za grafičke kartice.
Osim toga, napajanje ima aktivnu PFC (korekcija faktora snage) funkciju koja poboljšava učinkovitost napajanja i osigurava stabilne performanse.
Ocjena učinkovitosti 80 PLUS i moderna tehnologija uštede energije osiguravaju vrlo nisku potrošnju energije (0,21 W) čak i u stanju pripravnosti.
Također je idealan kao zamjensko napajanje za starije računalne sustave. Na primjer, postoji i konektor za FDD.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Osim toga, napajanje ima aktivnu PFC (korekcija faktora snage) funkciju koja poboljšava učinkovitost napajanja i osigurava stabilne performanse.
Ocjena učinkovitosti 80 PLUS i moderna tehnologija uštede energije osiguravaju vrlo nisku potrošnju energije (0,21 W) čak i u stanju pripravnosti.
Također je idealan kao zamjensko napajanje za starije računalne sustave. Na primjer, postoji i konektor za FDD.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





