Joy-it PS1440-C-PRO-RS485 laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 60 V 0 - 24 A 1440 W 1 x RS485 daljinsko kontrolirano,
- Kataloški br:
- 3444151 - 62
- Oznaka:
- PS1440-C-PRO-RS485 Promo
- EAN:
- 4064161487748
- Kataloški br:
- 3444151 - 62
- Oznaka:
- PS1440-C-PRO-RS485 Promo
- EAN:
- 4064161487748
Joy-it PS1440-C-PRO-RS485 laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 60 V 0 - 24 A 1440 W 1 x RS485 daljinsko kontrolirano,
1,635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 2 x
- 0 - 60 V / 0 - 24 A
- 1440 W
- 1 x RS485
- daljinsko kontrolirano, programabilno, tanak dizajn
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PS1440-C-PRO-RS485 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 2 x |
| Snaga | 1440 W |
| Tehnologija | prebacivanje napajanja |
| Sučelja | 1 x RS485 |
| Određene značajke | daljinsko kontrolirano programabilno tanak dizajn |
| dim. | (D x Š x V) 340 x 93 x 170 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 3500 g |
| Izvedba | Ulazni napon: 6 - 70 V Izlazna snaga: 0 - 1440 W Rezolucija napona: 0,01 V Trenutna rezolucija: 0,01 A ø banana utikača: 4 mm Zaslon: 2,4" (6,096 cm) LCD Radni temperaturni raspon: -10 do +40 °C SMD osigurač, brzo djelujući, keramički 30 A Mjerni raspon funkcije punjenja baterije: 0 - 9999,99 Ah, 0 - 9999,99 Wh Valovitost: 150 mV Vpp (maks. opterećenje). |
| Izlaz | 1 x RS485 |
| Izlazni napon (max.) | 60 V |
| Izlazni napon (min.) | 0 V |
| Izlazna struja maks. | 24 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Širina | 93 mm |
| Visina | 170 mm |
| Dužina | 340 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 150 mVpp |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | -10 °C |
Opis
Opis
S našim PS1440-C-PRO dobivate programabilno laboratorijsko napajanje koje isporučuje istosmjerne napone od 0,01 do 60 V i istosmjerne struje od 0,01 do 24 A na izlaznom naponu. Pomoću intuitivne upravljačke ploče možete programirati, spremiti i pozvati do 9 različitih istosmjernih napona.
Također možete programirati pojedinačne postavke za različite zaštitne i ograničavajuće funkcije, poput zaštite od prenapona. Ove postavke mogu se jednostavno podesiti pomoću tipkovnice i/ili rotacijskog regulatora i jasno su prikazane na 2,4-inčnom zaslonu u boji visoke rezolucije. Ovo napajanje nadopunjuje RS485 sučelje (GX12 utičnica) koje nudi robusne komunikacijske mogućnosti. RS485 sučelje omogućuje pouzdanu komunikaciju na velikim udaljenostima. Ovo je idealno za složene konfiguracije gdje su integritet komunikacije i imunost na šum ključni.
Priloženi konektor osigurava sigurnu i pouzdanu vezu te povećava ukupnu pouzdanost i performanse vaše laboratorijske opreme.
Premium set odvijača
Ovaj visokokvalitetni set alata neophodan je i za entuzijaste "uradi sam" i za profesionalce. Uključuje bežični električni odvijač koji pruža dugotrajne performanse i jednostavnost korištenja. Mala značajka je LED rasvjeta koja se može prebacivati. Set dolazi s 48 bitova, uključujući 12 dužih bitova posebno dizajniranih za dublje vijke, svi izrađeni od robusnog alatnog čelika S2. Osim toga, set uključuje praktične alate za sigurno otvaranje, hvatanje i podizanje komponenti, što ga čini nezamjenjivim alatom za bilo koju vrstu montaže ili popravaka. Bitovi se magnetski drže u plastičnom držaču koji se ugurava u visokokvalitetno aluminijsko kućište i tamo se drži mehanizmom na klik.
Značajke:
- Bitovi izrađeni od alatnog čelika S2
- Bežični odvijač s USB-C
- Baterija 330 mA/h Li-ionska
- Preklopna rasvjeta
- Aluminijska kutija za pohranu
- Opsežan pribor za popravke elektronike i mobilnih telefona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Također možete programirati pojedinačne postavke za različite zaštitne i ograničavajuće funkcije, poput zaštite od prenapona. Ove postavke mogu se jednostavno podesiti pomoću tipkovnice i/ili rotacijskog regulatora i jasno su prikazane na 2,4-inčnom zaslonu u boji visoke rezolucije. Ovo napajanje nadopunjuje RS485 sučelje (GX12 utičnica) koje nudi robusne komunikacijske mogućnosti. RS485 sučelje omogućuje pouzdanu komunikaciju na velikim udaljenostima. Ovo je idealno za složene konfiguracije gdje su integritet komunikacije i imunost na šum ključni.
Priloženi konektor osigurava sigurnu i pouzdanu vezu te povećava ukupnu pouzdanost i performanse vaše laboratorijske opreme.
Premium set odvijača
Ovaj visokokvalitetni set alata neophodan je i za entuzijaste "uradi sam" i za profesionalce. Uključuje bežični električni odvijač koji pruža dugotrajne performanse i jednostavnost korištenja. Mala značajka je LED rasvjeta koja se može prebacivati. Set dolazi s 48 bitova, uključujući 12 dužih bitova posebno dizajniranih za dublje vijke, svi izrađeni od robusnog alatnog čelika S2. Osim toga, set uključuje praktične alate za sigurno otvaranje, hvatanje i podizanje komponenti, što ga čini nezamjenjivim alatom za bilo koju vrstu montaže ili popravaka. Bitovi se magnetski drže u plastičnom držaču koji se ugurava u visokokvalitetno aluminijsko kućište i tamo se drži mehanizmom na klik.
Značajke:
- Bitovi izrađeni od alatnog čelika S2
- Bežični odvijač s USB-C
- Baterija 330 mA/h Li-ionska
- Preklopna rasvjeta
- Aluminijska kutija za pohranu
- Opsežan pribor za popravke elektronike i mobilnih telefona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Laboratorijski naponski uređaj JT-PS1440-C
- Mrežni kabel
- Priručnik
- 2-pinski konektor (GX12) za RS485 sučelje
- Bežični odvijač s baterijom i 48 bitova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





