Joy-it RD6006B laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 60 V 0 - 6 A daljinsko kontrolirano, programabilno, tanak dizajn B
- Kataloški br:
- 3451300 - 62
- Oznaka:
- RD6006B
- EAN:
- 4250236827858
- Kataloški br:
- 3451300 - 62
- Oznaka:
- RD6006B
- EAN:
- 4250236827858
Joy-it RD6006B laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 60 V 0 - 6 A daljinsko kontrolirano, programabilno, tanak dizajn B
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 2 x
- 0 - 60 V / 0 - 6 A
- daljinsko kontrolirano, programabilno, tanak dizajn
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | RD6006B |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 2 x |
| Tehnologija | prebacivanje napajanja |
| Određene značajke | daljinsko kontrolirano programabilno tanak dizajn |
| dim. | (D x Š x V) 81 x 167 x 65 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 607 g |
| Priključci | Prednja strana: 3x banana utičnica 4 mm 1 USB |
| Izlazni napon (max.) | 60 V |
| Izlazni napon (min.) | 0 V |
| Izlazna struja maks. | 6 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Širina | 167 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dužina | 81 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 100 mVpp |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | -10 °C |
Opis
Opis
Otkrijte crno izdanje laboratorijskog napajanja JT-RD6006, savršenu kombinaciju performansi i elegantnog izgleda. Ovaj napredni uređaj isporučuje do 60 V i 6 A te ima intuitivnu tipkovnicu i 9 memorijskih lokacija za jednostavno rukovanje. Zahvaljujući USB sučelju, može se praktično upravljati putem računala, a integrirana funkcija punjenja baterije proširuje njegove mogućnosti upotrebe.
Uređaj ne nudi samo atraktivan dizajn, već i sveobuhvatne zaštitne značajke poput zaštite od prenapona i prekomjerne struje, kao i zamjenjive osigurače.
Kompaktan, snažan i sada dostupan u elegantnoj crnoj boji, JT-RD6006B je idealno rješenje za
svima koji žele spojiti pouzdano napajanje s modernim dizajnom.
Više detalja možete pronaći u području za preuzimanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Uređaj ne nudi samo atraktivan dizajn, već i sveobuhvatne zaštitne značajke poput zaštite od prenapona i prekomjerne struje, kao i zamjenjive osigurače.
Kompaktan, snažan i sada dostupan u elegantnoj crnoj boji, JT-RD6006B je idealno rješenje za
svima koji žele spojiti pouzdano napajanje s modernim dizajnom.
Više detalja možete pronaći u području za preuzimanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Upravljačka jedinica, osigurač 10 A, NTC temperaturni senzor
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





