JYA-NAY JN09B471KY12N+DL25MM kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 440 V/AC 10 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463018 - 62
- Oznaka:
- JN09B471KY12N+DL25MM
- Kataloški br:
- 3463018 - 62
- Oznaka:
- JN09B471KY12N+DL25MM
JYA-NAY JN09B471KY12N+DL25MM kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 440 V/AC 10 % 1 kom.
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za suzbijanje radio smetnji |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 440 V/AC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | JN09B471KY12N+DL25MM |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
| Certifikati | UL 60384-14. IEC/EN 60384-14 2013, EN 60384-14 2013, IEC EN 60384-14 |
Opis
Opis
Keramički kondenzatori za suzbijanje smetnji X1, Y1
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





