JYA-NAY kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 440 V/AC 20 % 100 kom.
- Kataloški br:
- 3462830 - 62
- Kataloški br:
- 3462830 - 62
JYA-NAY kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 440 V/AC 20 % 100 kom.
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Keramički kondenzatori za suzbijanje smetnji X1, Y2
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za suzbijanje radio smetnji |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 440 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Sadržaj | 100 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
| Certifikati | IEC/EN 60384-14 2013, EN 60384-14 2013, IEC EN 60384-14 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





