Kabelska uvodnica Metal OBO Bettermann V-TEC VM LM50 MS 5 ST
- Kataloški br:
- 1960170 - 62
- Oznaka:
- 2086147
- EAN:
- 4012195811152
- Kataloški br:
- 1960170 - 62
- Oznaka:
- 2086147
- EAN:
- 4012195811152
Kabelska uvodnica Metal OBO Bettermann V-TEC VM LM50 MS 5 ST
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Bez halogena | Ne |
| Dodatne tehničke informacije | Vrsta niti: metrički<br>Metrika veličine niti / PG: 50<br>Pogodan za promjere kabela: 24..35 mm<br>Površina: niklovana<br>Ojačano staklenim vlaknima: br<br>Otpornost na udarce: ne<br>Boja: druga<br>Zaštita od savijanja: br<br>S majkom: ne<br>Više umetaka za brtvljenje: br<br>Ravna kabelska uvodnica: br<br>S rasterećenjem od naprezanja: da<br>Vrsta brtve: brtveni prsten |
| Izvedba | ravni |
| Materijal (LOV) | Metal |
| Navoj - dužina | 14 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2086147 |
| Sadržaj | 5 ST |
| Temperatura (maks.) | +100 °C |
| Temperatura (min) | -20 °C |
| Tip (tip proizvođača) | V-TEC VM LM50 MS |
| Veličina ključa | 55 mm |
| Vrsta proizvoda | Kabelska uvodnica |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Robusna kabelska uvodnica s metričkim priključnim navojem prema IEC 423 u izvedbi s navrtkom za visoke zahtjeve za nepropusnost. Rasterećenje vučne sile, zaštita od uvijanja i nepropusnosti u cijelom području stezanja. Za deblje debljine stijenki kućišta u kombinaciji s maticom. Brtveni prsten od kloroprenske gume. Stezni umetak od poliamida. S predfabriciranim brtvenim prstenom na priključnom navoju, VDE-ispitan prema DIN EN 50262, stupanj zaštite IP68 pri 5 bar / 1 h. S dugim navojem za spajanje. Cijene prema DEL-u.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





