Kaiser Original Inspiration Herzbackform 2300659701 kalup za tortu-odvojivi crna
- Kataloški br:
- 2633704 - 62
- Oznaka:
- 2300659701
- EAN:
- 4006932659701
- Kataloški br:
- 2633704 - 62
- Oznaka:
- 2300659701
- EAN:
- 4006932659701
Kaiser Original Inspiration Herzbackform 2300659701 kalup za tortu-odvojivi crna
57.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
57.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S ravnim dnom, nepropusno
- Za recepte za tave s oprugama
- Vrlo dobar premaz protiv lijepljenja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Vrsta proizvoda | kalup za tortu-odvojivi |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 70 x 260 mm |
| Izvedba | oblik srca |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 70 mm |
| Dubina | 260 mm |
| Volumen | 3.3 l |
Opis
Opis
Posebne značajke
- visoka kvaliteta
- ravnomjerna raspodjela topline
- s knjigom recepata
- Otporno na vrućinu do 230 °C
- Preporučuje se ručno pranje
- visokokvalitetna sklopiva kutija s eurorupnim ovjesom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





