Kärcher Home & Garden 2.863-324.0 mlaznica za fuge 4 kom. crna
- Kataloški br:
- 3595656 - 62
- Oznaka:
- 2.863-324.0
- EAN:
- 4054278907437
- Kataloški br:
- 3595656 - 62
- Oznaka:
- 2.863-324.0
- EAN:
- 4054278907437
Kärcher Home & Garden 2.863-324.0 mlaznica za fuge 4 kom. crna
53.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visokokvalitetni materijal čekinja: Lako uklanja tvrdokornu prljavštinu. Dug vijek trajanja zahvaljujući sporom trošenju čekinja.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mlaznica za fuge |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Boja | crna |
| Težina | 100 g |
| Širina | 46 mm |
| Dubina | 8 mm |
| Visina | 58 mm |
| Izvedba | Set kistova |
| 4 Stück(e) |
Opis
Opis
Jednostavno i učinkovito čišćenje fuga, potpuno bez kemikalija: Praktični set četkica za fuge sastoji se od 4 crne čekinje za fuge i savršeno je prikladan za čišćenje fuga pločica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





