Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 63 V/DC, 40 V/AC 10 % (D x Š x V) 7.2 x 3.5 x 7.5 mm
- Kataloški br:
- 3523505 - 62
- Oznaka:
- R82DC3470DQ60K
- Kataloški br:
- 3523505 - 62
- Oznaka:
- R82DC3470DQ60K
Kemet 1 kom. folijski kondenzator MKT radijalno ožičen 63 V/DC, 40 V/AC 10 % (D x Š x V) 7.2 x 3.5 x 7.5 mm
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | folijski kondenzator MKT |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 7.2 x 3.5 x 7.5 mm |
| Nazivni napon | 63 V/DC40 V/AC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 7.2 mm |
| Širina | 3.5 mm |
| Visina | 7.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R82DC3470DQ60K |
Opis
Opis
MKT filmski kondenzatori R82 s remenom RM5
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





