Keramički ventilatorski grijač Crvena, Crna Sonnenkönig CUBY Rot
- Kataloški br:
- 1892184 - 62
- Oznaka:
- CUBY Rot
- EAN:
- 7640110923320
- Kataloški br:
- 1892184 - 62
- Oznaka:
- CUBY Rot
- EAN:
- 7640110923320
Keramički ventilatorski grijač Crvena, Crna Sonnenkönig CUBY Rot
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crvena, Crna |
| Broj stupnjeva uključivanja | 2 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 180 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 190 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 180 mm |
| Određene značajke uređaja za grijanje | Ugrađeni termostat |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Snaga | 1500 W |
| Težina | 1.6 kg |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





